Dag Datum   Uur start Uur einde Trainer Doelgroep* Opmerking
Zaterdag 4/jan           Kerstvakantie - geen training
Dinsdag 7/jan   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 7/jan   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 7/jan   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 7/jan   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 11/jan   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 14/jan   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 14/jan   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 14/jan   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 14/jan   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 18/jan   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 21/jan   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 21/jan   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 21/jan   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 21/jan   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 25/jan           Batmintontornooi - geen training
Dinsdag 28/jan   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 28/jan   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 28/jan   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 28/jan   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 1/feb   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 4/feb   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 4/feb   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 4/feb   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 4/feb   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 8/feb   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 11/feb   19u 19u45 Bram 1 Geleide training   + KK NG en recreanten vanaf 20u
Dinsdag 11/feb   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training   + KK NG en recreanten vanaf 20u
Dinsdag 11/feb   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 11/feb   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 15/feb   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 18/feb   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 18/feb   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 18/feb   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 18/feb   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 22/feb   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 25/feb   20u 22u30 /   Krokusvakantie - vrij spel
Zaterdag 29/feb           Krokusvakantie - geen training
Dinsdag 3/mrt   19u 19u45 / 1 Geleide training
Dinsdag 3/mrt   19u45 20u30 / 2 Geleide training
Dinsdag 3/mrt   20u30 21u30 Filip 3 Keizertornooi - geen training
Dinsdag 3/mrt   21u30 22u30 Filip iedereen Keizertornooi - geen training
Zaterdag 7/mrt           Vakantie - geen training
Dinsdag 10/mrt   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 10/mrt   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 10/mrt   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 10/mrt   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 14/mrt   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 17/mrt   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 17/mrt   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 17/mrt   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training
Dinsdag 17/mrt   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel
Zaterdag 21/mrt   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 24/mrt   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 24/mrt   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 24/mrt   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training  + KK vets vanaf 20u
Dinsdag 24/mrt   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel  + KK vets vanaf 20u
Zaterdag 28/mrt   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 31/mrt   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 31/mrt   19u45 20u30 Bram + Mario 2 Geleide training
Dinsdag 31/mrt   20u30 21u30 Mario 3 Geleide training  
Dinsdag 31/mrt   21u30 22u30 / iedereen Vrij spel 
Zaterdag 4/apr   10u 12u Bram Jeugd Geleide training
Dinsdag 7/apr   20u 22u30 /   Paasvakantie - vrij spel
Zaterdag 11/apr           Paasvakantie - geen training
Dinsdag 14/apr   20u 22u30 /   Paasvakantie - vrij spel
Zaterdag 18/apr           Paasvakantie - geen training
Dinsdag 21/apr   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 21/apr   19u45 20u30 Bram 2 Geleide training
Dinsdag 21/apr   20u30 21u30 / 3 Einde seizoen - vrij spel
Dinsdag 21/apr   21u30 22u30 / iedereen Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 25/apr           Turnen - geen training
Dinsdag 28/apr   19u 19u45 Bram 1 Geleide training
Dinsdag 28/apr   19u45 20u30 Bram 2 Geleide training
Dinsdag 28/apr   20u30 21u30 / 3 Einde seizoen - vrij spel
Dinsdag 28/apr   21u30 22u30 / iedereen Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 2/mei           Einde seizoen - geen training
Dinsdag 5/mei   20u 22u30 /   Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 9/mei   10u 12u David en ? Jeugd KK enkel jeugd en jeugdactiviteit
Dinsdag 12/mei   20u 22u30 /   Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 16/mei           Einde Seizoen - geen training
Dinsdag 19/mei   20u 22u30 /   Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 23/mei           Einde seizoen - geen training
Dinsdag 26/mei   20u 22u30 /   Einde seizoen - vrij spel
Zaterdag 30/mei           Einde seizoen - geen training
               
               
               
              * Groep 1   Techniektraining (voor jeugd én volwassenen)  
  Groep 2   Spelsituaties, aangepast aan niveau (voor jeugd én volwassenen)
  Groep 3   Spelsituaties voor gevorderden (voor competitieve jeugd én volwassenen)